Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow BEYPER Nasıl Doğdu?
BEYPER Nasıl Doğdu? Yazdır E-posta

25 Şubat 2011 tarihinde, Beykoz Belediye Tesisleri'nde başlayan yolculuğumuz gelişti, büyüdü ve dostluğa dönüştü.

Aslında amaç hep aynıydı: Bayilik sistemini nasıl geliştirebiliriz, nasıl ayakta tutabiliriz, karşımızdaki büyük teknomarketlerle nasıl rekabet edebiliriz, uzman mağazacı olan bizleri ve mesleğimizi daha nasıl ileriye götürebiliriz?

Bu düşünceyle yola koyulduk. Birbirini çok da fazla tanımayan ve farklı markaların bayiliklerini yapan dokuz yürek, aynı amaçla bir yıl boyunca hiçbir karşılık beklemeden çarptı durdu. Kar kış, yağmur çamur demeden, 4 mevsim boyunca her ay bir dostumuzda toplandık ve kahvaltı yaptık. Bazen toplantılarımıza katkı sağlamaları için dostlarımızın dostlarını da çağırdık, beyin fırtınaları yaptık.

Önce prensip olarak alınyazılarımız markalarımızı korumalıydık. Çünkü evimize onlarla ekmek götürebiliyorduk ve onlar olmadan bayilik yapısının bir anlamı olmazdı.

Tam 365 gün bekledik, ziyaretler yaptık. Bazen firmalara gittik bazen onlar bize ziyarete geldi. Tüm görüşleri değerlendirerek sonunda karar verdik.

Bizimle aynı amacı paylaşan bayilerle birleşerek derneğimizi kurmalıydık. 2012 yılının Ocak ayında aldığımız bir kararla toplandık ve sonunda Dayanıklı Tüketim ve Beyaz Eşya Perakendeciler Derneği'ni (BEYPER) kurduk.
 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yıldırım söylemez
yönetim kurulu üyelerimiz haricindeki üy
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • 0542 215 31 37 nolu telefondan bana ulaşabilirsini...

Üye Girişi

Üye Girişi

Döviz Kurları


PlusTeknik